divane kende. Orhan Pamuk _ Kara Kitap BRNC KISIM BRNC BLM GALP RYA'YI LK GRDNDE Epigraf kullanmayn, nk vaznn iindeki. Me dimensione të përshtatshme për të gjitha ambjentet tuaja soxhornot vijnë me super ofertë …. Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Rrembe cilesine italiane ne kende, divane , tavolina ngrenie…. Këndet e Enza Home janë të integruara me komoditetin, cilësinë, klasin dhe karakteristika të përdorueshmërisë, të cilat do të përshtaten në mënyrë të …. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etj. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet Chester 3+2+1 ofrojne, i jep edhe me shume sharm dhomes tuaj te ndenjes. 857 Followers, 1169 Following, 377 Posts - See Instagram photos and videos from Kende Divane Tapiceri Amar (@kendedivane). Kende-divane Mobileri Berti Simaku About Home Dhoma matrimoniale Guzhina Kende-divane menu close. 00 € details posted 1 May 22:37 Shiten divane 80. ALPA SALOTTI prodhuesi Italian me shtrirje ndërkombëtare me mbi 60 vite eksperiencë (1956) dhe @pointhouse_planet me shtrirje në mbi 40 shtete sjellin koleks. Divane kende cmim korce dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. See more ideas about living room decor, living room sofa, living room designs. # furniture # kende # tirane # durres # shqiperi # transport # blerje # divane # shtepi # mobilje # fabrike # oferta # interiordesign # design # homedecor # …. KENDE DIVANE ME POROSI Ne ju ofrojme kende dhe divane nga të gjitha llojet me porosi si dhe kende standarte 280 cm x 280 cm. Renditje parazgjedhje Renditi …. Join Facebook to connect with Genci Cani and others you may know. edu is a platform for academics to share research papers. Facebook gives people the power to share and …. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Të intereson çmimi? KONTAKTO FURNITORIN . Detaje ne stil artizanal, te cilat pasurojne linjen Alessa. You will also find remax albania century 21 albania lake view residences house for sale tirana apartment for sale tirana albania rolling hills future home residence property for sale in borsh albania lakeview residence cheap property in albania. Divane Per Shtepi / Divane Me Krevat / Divane Me Hapje / Divane Me Porosi / Divane Me Kende / Nga Tapiceri Niku : Sasia që doni të porositni : Emri Mbiemri i Porositesit : Numer Telefoni (Mobil ) : Adresa ku dorëzohet porosia : Pyetje & detaje rreth porosisë : Data 25/07/2021 Ora 6:09:00 PM * Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise. We offer you standard angles with sizes 280 × 280 cm, starting from 350 thousand old lek. Riparim tapiceri divanesh,kolltuqe,karrige dhe divane lokali etj. Kende te ndryshem, Divane Prane nesh gjeni kendet dhe divanet e duhur per shtepine tuaj. # furniture # kende # tirane # durres # shqiperi # transport # blerje # divane # shtepi # mobilje # fabrike # oferta # interiordesign # design # homedecor # furnituredesign # decor # architecture # mattress # fabrikaeofertave. duhet te jesh i regjistruar ose i loguar ⥃. ranking top13,ultra-cheap deals,max 69% off VES DVD High Definition Monitor Cable 13-17 Dodge Caravan Chrysl. divani është në g Lexo detajet. Adr: RRUGA TEODOR KEKO (FABRIKA E MIELLIT), TIRANË. Gjithashtu fabrika jone ofron Kende, Kolltuqe, divane te cilesise me te larte me skelete metalike, gje e cila na diferencon nga te tjeret. Modelet e guzhinave prodhuar nga ne, janë të ofruara për çdo kategori;klasike, moderne, me ishull etj. Përveç rehatisë dhe komoditetit, ju jep …. te perdorura dhom gjumi guzhina dollape kende. Kuzhine mdf 4 metra lineare e kompletuar. Jun 3, 2020 - Explore Elona's board "Divane - kende" on Pinterest. Ju falenderojmë për interesin e treguar për këtë produkt. Faqja Kryesore » NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie TRANSPORT Në të Shqipërinë! BLI ME KËSTE 0% interes për 6 muaj! OFERTA Përfitoni ulje deri në 70% ! POROSIT ONLINE +355 68 40 81 764 PRODUKTET NË OFERTË - 53% Set ngrenie Lion ( 4+1 ) 35,088 Leke 74,900 Leke - 41% Tavoline Ngrenie PABLO 140X80 Oak 22,410 Leke 38,300 Leke. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e …. 31 Km nga qendra) B Divan modular shumë i rehatshëm, me gjerësi ulje 93cm, i përërë nga 2 pjesë kryesore - 161 dhe 183cm gjatësi, si dhe një pup gri kator -rreth 100cm. Divane kende, Divane dhe kolltuqe, Divane me porosi, Kende me porosi, Divane ne shitje,Kende me porosi, Kolltuqe per sallon, kolltuqe per lokale, Mobileri,. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe . XVIII, që janë: Gegëria në veri të lumit Shkumbin dhe Toskëria në jug të tij. DIVANO ANGOLARE SANDERS AIR DITRE ITALIA A PREZZO OUTLET. VES DVD High Definition Monitor Cable 13-17 Dodge Caravan Chrysl:entrepreneurs …. For orders write to us in dm, or at 0685086943. Të gjitha ofrojnë rehati të jashtëzakonshme, stil të. Nëse keni ndonjë pyetje rreth veprimtarisë së këtij aktiviteti online, ju lutem kontaktoni pronarin. Ndodhemi prane rrethrrotullimit te Savres, 100 meter kur shkon per ne Berat dhe perballe stadiumit Lushnje. Mobilje Dhe Elektroshtepiake. 104k Followers, 44 Following, 3,408 Posts - See Instagram photos and videos from BestSeller Albania (@bestselleralbania). #kolltuqe #divane #mobileri #tavolina #mobilje #interior #arredim #porositonline #furniture #tirane #kolltuk #durres #mbulesadivanesh #kavaje #karrige #porositn #instadirect #tropoje #interiordesign #bajramcurri #vlore #fier #transportonline #mbulese #mbulesakolltukesh #kende #mbulesedivani #homedesign #architecture #postaeshpejte. divane dhe kende te reja vetem me Tirana, Albania. Skema është projektuar për të akomoduar çdo lloj televiziori, si dhe korniza, vazo dhe zbukurime të tjera, ndërsa njësitë e larta të murit, me shkëlqim të bardhë, me hapje të përkulshme, punojnë gjithashtu si librari dhe mbajtës të sendeve tuaja te preferuara. Oferta Divane Per Shtepi / Divane Me Krevat / Divane Me Hapje / …. Powered by Create your own unique website with customizable templates. Çünkü bir erkeği kendine nasıl âşık edersin …. Divane, Kënde, Poltrona Divani është një produkt shumë i rëndësishëm për ambinetin ku ju jetoni. Mobileri Berti Simaku About Home Dhoma matrimoniale Guzhina Kende …. Prane nesh gjeni kendet dhe divanet e duhur per shtepine tuaj. See more ideas about furniture, home decor, sectional couch. DIVANO FULGINI ARTIGIANALE A PREZZO OUTLET. Founded in the City X Kim Grenaa. divane kende | Blej dhe Shit në MerrJep. BESTSELLER SHPK -Mobilje me cmimet me te mira ne treg ! Dhoma gjumi, Kende, Divane, Mobilje TV, Tavolina, Karrige, Kuzhina me porosi, Mobilje Tualeti etj. 1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205. image/svg+xml Shtoje në shportë. Filtro Produktet / Dhoma Ndenjeje & Divane / Showing 1 - 12 of 34 rezultatet. Renditi sipas popullaritetit …. Kende divanesh te perdorura and furniture used for local, home, and online bidding. Kend divanesh duke filluar nga 259 Euro ! Kende me mekanizem krevat, me hapje dhe kontenitor. Dozajı aşmamak koşulu ile yeri geldiğinde sinirlenen ve yumruğunu masaya vurmaktan çekinmeyen kadınlar erkekler için çok daha çekici görülmektedir. Dhoma Gjumi 10 Pllaka Veshje 92 Pllaka Shtrimi 114 Kuzhine 35 Mozaik 3 Per Ambiente te Jashtme 2 Pllaka Imitim Parketi 25 Per Pishina 4 Banjo 61 Dhoma Ndenjeje & Divane …. Kendi Juli zgjedhja perfekte per ambientin tuaj. CCPA Do Not Sell My Personal Information. Divane dhe kende me cmimet m te leverdishme ne treg duke fillur nga 300000 leke te vjetra. Divane Per Shtepi / Divane Me Krevat / Divane Me Hapje / Divane Me Porosi / Divane Me Kende / Nga Tapiceri Niku : Sasia që doni të porositni : Emri …. We also customize with different sizes according to the environment. DIVANO LETTO BADABOOM FAMILY BEDDING SCONTO DEL 32%. VES DVD High Definition Monitor Cable 13-17 Dodge Caravan Chrysl. Tel 0697112292 BLEJME elektroshtepiake dhe mobilje te. Gjithë Kategoritë · Mobilim - Sanitare - Ndricim · DHOMA E NDENJES · Divanë & Kënde. Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Kende ndenjeje, divane, kolltuqe: Kend kolltukesh, 28. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN"P. Renditje parazgjedhje Renditi sipas popullaritetit Renditi sipas më të rejave Renditi sipas çmimesh: nga i ulëti tek i larti Renditi sipas çmimesh: nga i larti tek i ulëti Sort by on sale. Landmark & Historical Ne ju ofrojm kende …. Copë (1 Copë) Shto në Listën e të preferuarave Shto te Krahasimet Printo faqen. Mobileri Berti Simaku About Home Dhoma matrimoniale Guzhina Kende-divane Powered by Create your own unique website with customizable templates. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe KENDE DIVANE,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. com; Regjistrohu + publiko njoftimin. Get Quote Call 069 408 7846 WhatsApp 069 408 7846 Message …. Ne ndodhemi në #Tiranë, #Elbasan dhe #Vlorë. 00 € details posted 2 May 04:06 category Shtepi & Familje > Mobilje country Albania > Tirana region > Tirana Description. Everyone can buy Divana bedroom, fridge as well budinga wood. Divane dhe kënde italiane nga Alpa Salotti , prodhuesi Italian me shtrirje ndërkombëtare me mbi 60 vite eksperiencë në prodhimin e divaneve. Modelet e ofruara për kolltukë dhe divane Gama e produkteve tona në kategorinë e guzhinave është […]. Gegëria përbëhej nga Gegëria e mirëfilltë, Dukagjini apo Leknia, Malësia dhe Fushat Bregdetare të Veriut, kurse në Toskëri bënin pjesë: Toskëria e mirëfilltë, Myzeqeja. Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Kende ndenjeje, divane, kolltuqe: Divan tresh, 13. Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA …. Blejm mobilje te perdorura dhom gjumi guzhina dollape kende etj. Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:. Mobileri Berti Simaku About Home Dhoma matrimoniale Guzhina Kende-divane Kende dhe divane. Call 069 408 7846 WhatsApp 069 408 7846 Message 069 408 7846 Contact Us Find Table Make Appointment Place Order View Menu. Në të Shqipërinë! BLI ME KËSTE. Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte, kuzhina moderne, dhoma gjumi, dyer te brendshme, divane, komoda, tavolina etj. Kreu » Mobilie Druri » Kënde&Divane. Interior design durres, te gjitha mobiljet jane te nje materiali cilesor dhe komod. Tualet I mbyllur per mace, Stefanplast, Sprint Corner, 56x…. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Tek ne do te gjeni çmimet më të mira cilësi dhe shërbim korrekt. Rrëmbe cilësinë Italiane në #arancucinealbania 🎇🎆Këtë Dhjetor në showroom-et tona do të përfitoni deri në -40% zbritje për produktet ALPA SALOTTI (divane,. KËNDE TË PERSONALIZUESHME NË COPË E NË PËRMASA. Llogaria juaj është krijuar! Faleminderit që u regjistruat me Axl Mobileri! Do të njoftoheni me e-mail, sapo llogaria juaj të jetë aktivizuar nga pronari i shitores online. Divane Per Shtepi / Divane Me Krevat / Divane Me Hapje / Divane Me Porosi / Divane Me Kende / Nga Tapiceri Niku : Sasia që doni të porositni: Emri Mbiemri i Porositesit: Numer Telefoni (Mobil ) Adresa ku dorëzohet porosia: Pyetje & detaje rreth porosisë Data 25/07/2021 Ora 6:09: * Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise. Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Kende ndenjeje, divane, kolltuqe: Kend kolltukesh ngjyre blu, 41. Moderne, pothuajse minimaliste, Skema është njesia televizive që di të mashtrojë thjeshtësinë. NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie · 0. Komplet divanesh salloni tek, dysh, . Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te. Rrëmbe cilësinë Italiane në #arancucinealbania 🎇🎆Këtë Dhjetor në showroom-et tona do të përfitoni deri në -40% zbritje për produktet ALPA …. JU MIRËPRESIM! Tel: 068 50 86 943. 5 måder at nyde sensommeren på. Gjeni gjithçka, nga poltronët ,pupat deri te divanët, këndet dhe shumë më tepër. •Përmasa: 290×170 cm •Material velvet •Lehtesisht e pastrueshme •Mbeshtetese te rehatshme •Lehtesisht i montueshem. Mobilim per ambientet tuaja me ne. ☎️0694842769 # Larje # divane # kende 3️⃣0️⃣ mij lek #L arje #D ivanesh # k olltuqesh # D ysheku # k arrige # t apicer # t apete # p astrimedivanësh # p astrimegjenerale🏠 # p astrimedivanësh # p astrimidetajuarmeavull # p astrimegjenerale#p a strimnethellesi #p a strimemeprodukteprofesionale #p a strimprofesional #p a. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane mobilje te perdorura druri mobilje te perdorura korce tavolina buke tregu mobilje zyre te perdorura mobilje te perdorura tavolina ngrenie te bukura e te lira mobilje. Divane dhe kende nga Mobiljeri Majli. Posted by mobilerivlorenatali on March 27, 2016. Googles gratis tjeneste oversætter på et øjeblik ord, sætninger og websider mellem engelsk og mere end 100 …. enza home dallohet pËr dizajnet e saj qË shtojnË rehatinË dhe funksionalitetin pËr hapËsirat e jetesËs. për tregun Ndërkombëtar një larmishmëri produktesh si: Kende, Kolltuqe, Poltrone etj. ☎️0694842769 # Larje # divane # kende 3️⃣0️⃣ mij lek #L arje #D ivanesh # k olltuqesh # D ysheku # k arrige # t apicer # t apete # p …. divane te shumllojshme, kategori dollape dhoma gjumi dhoma femijesh divane dysheke elektroshtepiake kuzhina kende krevate komodina karrige librari …. Detajet Postuar Sot, 14:27 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë Përshkrimi. Orari Hene – Diel 8:00-20:00 Autostrada Tirane-Durres km1, Rruga Dytesore, Pajtoni Business Center; [email protected] Kryefaqa>Kategoritë>Mobilje>Divane dhe koltuqe për dhoma pritjeje. Kategori: Kënde&Divane Etiketa: divane, kende, kende me porosi, mobilje me porosi. Tozkoparan Dizisine Yeni Katılan Oyuncular Kimler? (2022 Kadrosu). lartësia (nga dyshemeja) e uljes është 32cm, ndërsa kurrizi 38cm. 103 Thong Lor 17 Sukhumvit 55 …. Founded in the City X Gaius Okami. Po shfaqen 1-16 nga 23 përfundime gjithsej. Po shfaqen 17–32 nga 71 përfundime gjithsej. Kultura Tradicionale në Shqipëri Në Shqipëri njihen dy grupime të mëdha etnografike, të konsoliduar që nga mesi i shek. VES DVD High Definition Monitor Cable 13-17 Dodge Caravan Chrysl:entrepreneurs gain new skills and access to new markets where they can turn their dreams and ideas into business success. Llogaria juaj është krijuar! Faleminderit që u regjistruat me Axl Mobileri! Do të njoftoheni me e-mail, sapo llogaria juaj të jetë aktivizuar nga pronari i shitores …. BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI DHOMA GJUMI- DOLLAPE- GUZHINA- DIVANE- KOLLTUQE-KENDE - MINI BARE-TAVOLINA DYER - DRITARE- EDHE ELEKTRO SHTEPIAKE TE . 5 forårstrends, du skal kende til. ajo do tË plotËsojË dekorimin e shtËpisË me koleksionin e tapetËve tË 2015. Gjendje shume e mire, E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. Scribd is the world's largest social reading and publishing site. Në epokën e globalizimit dhe prodhimit serial, ka nga ata që kanë zgjedhur të kërkojnë bukurinë, individualitetin dhe përsosmërinë. Oferta Divane Per Shtepi / Divane Me Krevat / Divane Me Hapje. Menu ≡ ╳ Kreu Kategori DOLLAPE DHOMA GJUMI DHOMA FEMIJESH DIVANE DYSHEKE ELEKTROSHTEPIAKE KUZHINA KENDE …. blejmë mobilje të përdorme dhoma gjumi guzhina raftet kënde divane dyer dritare etj cel 0684022822. Kendi eshte i veshur me copen mikrofiber e cila eshte antibakteriale. Kolltuqe te forte, rezistent, modern. Po shfaqen 1–16 nga 23 përfundime gjithsej. Po shfaqen 1-16 nga 71 përfundime gjithsej. Kënde&Divane » Wood World Albania. Køb SALE til Kvinder online. Permasa te shumllojshme dhe me porosi. Mobileri Tirana | Furniture Import-Export. E veshur në lëkurë ose pëlhurë, secili model është …. Renditje parazgjedhje; Renditi sipas popullaritetit; Renditi sipas më të …. KEND KOLLTUKESH NGJYRE BLU rif. Na gjeni ne 2 showroome ne qytetin e Lushnjes. com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e …. Kende-divane Powered by Create your own unique website with customizable templates. Renditje parazgjedhje Renditi sipas popullaritetit Renditi sipas më të rejave …. Divan këndor Kodra e Diellit | Tirane (2. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë. Mobileri Berti Kredenca, Tavolina ngrenie, Tavolina pritje, Karrige, Kende…. Harmonia, dizajni dhe të qënit rehat në të janë ato që karakterizojnë të gjitha divanet Natuzzi Italia. Në këtë kategori do të gjeni: Pajisje të brendëshme: Dyer të brendshme, Dyer të jashtme, Aksesorë dere, Hidrosanitare, …. All TAPETE DYSHEKE MOBILIM ZYRE Dhoma gjumi Dhoma perfemije Kende Kuzhina Divane. Tirane, blej TIRANE 06855558 Me Marrveshje Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE …. Faqja Kryesore » NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie. blejmë mobilje të përdorme dhoma …. Tirane: 0698521858 BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI: DHOMA GJUMI, KUNDRABUFE, KENDE, DIVANE, KOLLTUQE, BINIBARE, TAVOLINA ME …. Detajet Postuar 19 gusht 15:37 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë Përshkrimi. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe divane ose kende…. "Mobileri Dule" Kende, Kolltuqe, Divane me skelete metalike. Transport falas ne durres dhe tirane. Mobileri Berti Simaku About Home Dhoma matrimoniale Guzhina Kende-divane …. gjithçka per shtepine > mobilim & dekor > kende ndenjeje, divane, kolltuqe. Divane kende dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Shperndaje me miqtë Share on facebook Share on whatsapp Share on email Ҫdo gjë për gustot tuaja. #dizajn praktik, #komode dhe me shumë #funksione në #përmasa dhe #ngjyra të ndryshme. albania): "#mbulesa #për #divane #kolltuqe #kënde". Po shfaqen 1–16 nga 71 përfundime gjithsej. We offer the design and architecture community our acquired design and manufacturing expertise to create bespoke fully. Tualet I mbyllur per mace, Stefanplast, Sprint Corner, 56x40x40h cm, per kende. Divane kende, Divane dhe kolltuqe, Divane me porosi, Kende me porosi, Divane ne shitje,Kende me porosi, Kolltuqe per sallon, kolltuqe per lokale, …. Aran Cucine – Alpa Salotti – Divane, Kënde dhe Poltrona nga. Divane kende, Divane dhe kolltuqe, Divane moderne, Kende moderne, Kolltuqe moderne, Divane tek, dysh dhe tresh, Kende te permasave te ndryshme me porosi sipas kerkeses. the experience of divana oriental organic spa, bangkok starts once you step your +66 (0) 2712 8986. #Divane dhe #Kënde duke filluar nga 259 euro. mobileri ne durres - Kende, divane dhe dhoma gjumi. Be the first to review this product. Përshkrim Eksploroni koleksionin tonë të bukur të divanëve dhe këndeve të prodhuar për klientët tanë. Googles gratis tjeneste oversætter på et øjeblik ord, sætninger og websider mellem engelsk og mere end 100 andre sprog. Materiale e përdorura janë cilësore dhe të grantuara. Renditi sipas popullaritetit Renditi sipas më të rejave Renditi sipas çmimesh: nga i ulëti tek i larti Renditi sipas çmimesh: nga i larti tek i ulëti. #Mund të blini me këste nëpërmjet bankës OTP , UNION bank, me #kartën Prima nga BKT me 0% interes deri në 3 këste. Transporti: Tirane-1200 Lekë / Rrethe-1400 Lekë. Divane kende, Divane dhe kolltuqe, Divane moderne, Kende moderne, Kolltuqe moderne, Divane tek, dysh dhe tresh, Kende te permasave te …. Blejm mobilje te perdorura d në Tiranë. Në këtë kategori do të gjeni: Pajisje të brendëshme: Dyer të brendshme, Dyer të jashtme, Aksesorë dere, Hidrosanitare, Pllaka dysheme, Pllaka muri, Kuzhinat, Zbukurime për krishtlindje, Dekorime, Dekorime te tjera, Panele drusore, Mobilje të thjeshta, Bojëra. si dhoma gjumi- dollape- guzhina- divane- kolltuqe-kende - mini bare-tavolina dyer - dritare- TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NR TEL …. Interior design durres, te gjitha mobiljet jane te nje materiali …. Kende , Kolltuqe dhe Krevate me Porosi. Kende divanesh te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Mobileri Gerardo Tapiceri, Kende, Divane,Koka Krevati Riparime Etj, Tirana. Divane kende te perdorura and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Karakteristika: Super Ofertë për Soxhornot. TRT 1'in sevilen fantastik dizisi Tozkoparan yeni sezonu ile ekranlara …. Shfletoni galerine per te pare me shume dhoma gjumi per femije. KENDE ME POROSI, DIVANE ME POROSI, DHOMA GJUMI ME P…. VIP Saloti is the largest Furniture Manufacturer and Brand specializing in contemporary furniture design in Eastern Europe, and a reflection of the best of …. Po vlerësoni: Tualet I mbyllur per mace, Stefanplast, Sprint Corner, 56x40x40h cm, per kende…. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Altin 0682120053 0682120053 Report ad; Print ad; Edit / Delete ad; Similar ads. Tirane: 0698521858 BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI: DHOMA GJUMI, KUNDRABUFE, KENDE, DIVANE, KOLLTUQE, BINIBARE, TAVOLINA ME KARIGE, DOLLAPE, DYER, DRITARE ETJ PER ME SHUM NA KONTAKTONI 0698521858Last Post ByBlej mobiljeShiko ProfilinListo të gjithë titujtMesazh privatListo të gjitha njoftimet27. Tel 0697112292 BLEJME elektroshtepiake dhe mobilje te …. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si …. #kolltuqe #divane #mobileri #tavolina #mobilje #interior #arredim #porositonline #furniture #tirane #kolltuk #durres #mbulesadivanesh #kavaje #karrige #porositn #instadirect #tropoje #interiordesign #bajramcurri #vlore #fier #transportonline #mbulese #mbulesakolltukesh #kende …. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura prishtine. Kategori: Divane · ARLON · AUTO REVERSE · BRISTOL · CHESTER · Divan Art Nouveau Calia Italia · Divan Ateneo Chateau d'Ax · Divan Bristol · Divan Camilla KEOMA. Posted by mobilerivlorenatali on March 25, 2016 March 27, 2016. Riparim tapicerie dhe kende divanesh "Agim Neziri". Përshkrim Eksploroni koleksionin tonë të bukur të divanëve dhe këndeve …. Set divanesh dysh dhe tresh, Paulo Set divanesh dysh dhe tresh Andrea Arredo Kolltuk me material velvet Esmeralda. VES DVD High Definition Monitor Cable 13. DIVANO ANGOLARE DIMA ARTIGIANALE A PREZZO RIBASSATO. com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne Tirane dhe Shqiperi - Celesi Media Group shikon në të ardhmen - Albania Pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të gjërë biznesesh - Pafundësi informacioni. Saç, el ve tırnak bakımlarınıza ve temizliğinize dikkat edin. Modelet e ofruara për kolltukë dhe divane …. portrays the integration of high technology medical concept combining Asian wisd +66 (0) 2236-6788-9. DIVANO RELAX TESSUTO IN POLIURETANO EGOITALIANO A PREZZO SCONTAT. Mobileri Afrimi prej vitesh i siguron Sarandës dhe zonave përreth shërbim mobileri, riparime dhe restaurime cilësore të tyre. Na vizitoni! Kende te ndryshem, Divane. İskender Pala - Ansiklopedik Divan Şiiri Sözlüğü. Set Divane & Kende; 7Products found. Mobilje te perdorura dhe te reja. Kültürümüzde Arapça ve Farsça Asıllı VECİZELER SÖZLÜĞÜ Mehmet YILMAZ MEHMET YILMAZ 1948’de Yozgat’ın Alcdağmadeni ilçesinde doğdu. 96, Kërçovë Republika e Maqedonisë. Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje, por na lini të dhënat tuaja dhe një prej agjentëve tanë do t'ju kontaktojë për t'ju informuar në lidhje me disponibilitetin e tij. SHKOZA CONSTRUCTION - TIRANE - Izolime - Patinim - Lyerje - Shtrim Pllakash - Shtrim Parketi - Elektrike - Hidraulike - Stampime Betoni - Mure Tulle /. esrar ldrr! Adli Byle lecckse, ldr o …. Mobileri Lenc Ferracaku zgjedhja e duhur. E veshur në lëkurë ose pëlhurë, secili model është punuar me dorë në Itali. 104k Followers, 44 Following, 3,408 Posts - See Instagram photos and videos from BestSeller Albania …. divane dysheke elektroshtepiake kuzhina kende krevate komodina karrige librari mobilje tv mobilje korridori mobilje tualeti ndricim outdoor tavolina tavoline mesi tapete zgara kontakt kushte & afate oferta faq. 066 Me gusta · 1 personas están hablando de esto. Divane kende ne shitje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Fabrika e Ofertave is in Tirana, Albania. 00 € details posted 1 May 22:37 category Shtepi & Familje > Mobilje country Albania > Tirana region > Tirana Description. Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale dhe kende te perdorura kende per sallon dollap rrobash krevat dopio tavolina buke kende divanesh guzhina te perdorura tavoline mesi shes mobilje te perdorura ne durres divane ne shitje dritare alumini te perdorura tavolina kompjuteri te perdorura. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kende divane,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Durrës,MerrJep. 066 Me gusta · 2 personas están hablando de esto. Divani është një produkt shumë i rëndësishëm për ambinetin ku ju jetoni. Tirane, blej TIRANE 06855558 Me Marrveshje Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE …. 103 Thong Lor 17 Sukhumvit 55 North Klongton Watthana, Bangkok. All TAPETE DYSHEKE MOBILIM ZYRE Dhoma gjumi Dhoma perfemije Kende Kuzhina …. All, TAPETE, DYSHEKE, MOBILIM ZYRE, Dhoma gjumi, Dhoma perfemije, Kende, Kuzhina, Divane. Dhoma Gjumi , Guzhina , Divane dhe Kende me Porosi. Dhoma Gjumi 10 Pllaka Veshje 92 Pllaka Shtrimi 114 Kuzhine 35 Mozaik 3 Per Ambiente te Jashtme 2 Pllaka Imitim Parketi 25 Per Pishina 4 Banjo 61 Dhoma Ndenjeje & Divane 34 Dhome Ngrenie & Tavolina 16 Tavolina Mesi 22 Faqe Muri & Mbajtese TV 6 Mobilje Banje 24 Mbajtese Librash & Dollape 2 Ndricues & Abazhure 100 Decorues & Vazo 33 Set. Kende me mekanizem krevat, me hapje dhe kontenitor. VIP Saloti is the largest Furniture Manufacturer and Brand specializing in contemporary furniture design in Eastern Europe, and a reflection of the best of Albania, a commitment to a vision and journey that began in 1993. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në . Ofrojmë dhe dhoma gjumi me porosi. blejm mobilje te perdorura dhom gjumi guzhina dollape kende etj. Përveç rehatisë dhe komoditetit, ju jep edhe pamjen kryesore të ambjentit tuaj, normalisht duke zgjedhur modelin ngjyrat dhe texturën. Divane ne shitje durres dhe ne shqiperi. Per shtepi, vila, dyqane, hotele, zyra, bare, restorante. Ne ju ofrojme kende dhe divane nga të gjitha llojet me porosi si dhe kende standarte 280 cm x 280 cm. JU MIRËPRESIM! Produkte & Sherbime - KENDE …. Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Na vizitoni! Kende te ndryshem. When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Divane Per Shtepi / Divane Me Krevat / Divane Me Hapje / Divane Me Porosi / Divane Me Kende / Nga Tapiceri Niku : Sasia që doni të porositni: Emri …. INFORMACIONE KONTAKTI Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë. DIVANE, KENDE, POLTRONA nga Alpa salotti. Funksionalitet i nderthurur me dizajn. si dhoma gjumi- dollape- guzhina- divane- kolltuqe-kende - mini bare-tavolina dyer - dritare- TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NR TEL 0697112292 WATSAPP Cel. Tregu-mobilje dhe elektroshtepiake. Dhoma Ndenjeje & Divane Archives.